Kakule

Kakule

Safran

Safran

Sedir

Sedir

Papirüs

Papirüs

Gül

Gül

Paçuli

Paçuli

Tütsü

Tütsü

Tütün

Tütün

üst nota oranı
Üst Nota

% 61

orta nota oranı
Orta Nota

% 27

alt nota oranı
Alt Nota

% 12

84

20-60

2014

1591

kalıcılık

% 83

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 43

KIŞ
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE
captcha
Ne kadar harika bir gül kokusu olduğunu anlatamam! Tam kıvamında ve en sevdiğim 4 kokudan biri bu model.
Sessiz bir gül ile baharatlı odunsu bir koku. Fazla tatlılık yok ve hatta daha az çiçek ile karşılaşacaksınız. Bence biraz yanlış yönlendirilmiş. Gül çok daha baskın olmalıydı ve diğer içerikler biraz baskın duruyor malesef. Takdir etmek benim açımdan biraz zor oluyor. Ancak takip edilip denenmesi gereken ve bazı kişilere hitap edebilecek güçlü bir parfüm.
Killianın bu tütün kokusu benim için değil. Tütün kokularını sevmiyorum.
Zengin koyu gül, paçuli, tütün ve tütsü dozu ile başlar. Cildimde tütün notası en iyi duran içerik bence. En çok keyif aldığım ve en uzun süre bu kalıyor! Balın tatlılığıyla harika duruyor.. Kokunun fazla gelişmemesi, ancak kalıcı güç ve yansıtma ortalamanın üstünde .. Son favorilerimden biri. Gerçekten de mükemmellikle harmanlanmış!
Daha soğuk aylarda ve gündüz veya gece kullanılabilecek bir koku. Kalıcılık ve farkedilirliğine kimse ufacık laf edemez. 8 saat en az süre veririm.
Şehvetli, sıcak ve baharatlı bir şeye dönüşen muhteşem bir koku. Hafif tütün notaları ile cazibesi daha da artıyor. Bütün gün kalıcılığını da hissedersiniz.
Güzel koku. Çok iyi harmanlanmış! Tebrikler Dorothee Piot
Tuzlu Tütün kokusu gibi birşey aşırı enteresan ve bir o kadar da güzel. Bu dediğim iki şeyi bir araya getirince nasıl güzel bir şey çıkabilir ki? dediğinizi duyar gibiyim. Kilian parfüm devidir benim gözümde yapar kardeşim. Kralını yapar.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm