By Kilian Good Girl Gone Bad Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


By Kilian Good Girl Gone Bad Bayan Parfüm

By Kilian Good Girl Gone Bad modeli, kadınlar için meyveli çiçek kokusu. Good Girl Gone Bad 2012'de piyasaya çıktı. En iyi notalar yasemin, osmantuslar ve gül; Orta notalarda Hindistan sümbülteberi ve nergis; Taban notaları kehribar ve sedir içermektedir.

Üst Nota
Yasemin

Yasemin

Osmantuslar

Osmantuslar

Mayıs gülü

Mayıs gülü

Orta Nota
Sümbülteber

Sümbülteber

Nergis

Nergis

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Sedir

Sedir

By Kilian Good Girl Gone Bad Bayan Parfüm Kalıcı mı?

By Kilian Good Girl Gone Bad Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 14 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 70 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
69%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
70%
14 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
71%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
29%
7 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
29%
Parfüm geceye uygun
GECE
71%
7 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
32%
Alt Nota
28%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
29%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
29%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
14%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
29%
7 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-55 Yaşlar için uygun
2012 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 88
10428 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
By Kilian Good Girl Gone Bad Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
7 Adet Oy Kullanılarak
51 Puan Aldı

By Kilian Good Girl Gone Bad Bayan Parfüm Yorumları

Bu çok güzel, narin ve ruhani bir koku. İlk uygulandığında, kesinlikle nergis notasını alırsınız. Her şeyden önce ve her şeyden daha çok şekilde nergis çok belli. Bana göre, oldukça hızlı bir şekilde kayboluyor ve yerini çok tatlı, süper kadınsı çiçek notaları, özellikle sümbülteber kokusu alıyor. Bu, elbette, kadınsı bir çiçek parfümü ama aslında her şeyden önce tatlı bir koku olarak kategorize edilebilir. Bunu giymenin tadını çıkarmak için kesinlikle çok tatlı parfümleri sevmelisin. Kesinlikle seksi bir koku ama ben de buna "güzel" diyorum. Muhtemelen ofiste çalışan için uygun değil ama bence harika bir gece parfümü. Tatlı çiçekleri seviyorsanız mutlaka denemelisiniz.
Bu parfüm olmadan olmayı düşünemiyorum. Bunun ilk örneği 2012'de mektup kutuma geldiğinden başlatılmasını sabırla bekledim. O zamandan beri bu benim imza parfümüm ve asla geriye bakmadım. Hiçbir şey ama hiçbir şey beni şaşırtmadı. Denemelisiniz
Kokuyu tarif etmek çok zor. Sedirin en sessiz fısıltısıyla kayısı ve çok yumuşak sümbülteber karışımı hissi var. Bayılıyorum. Keskin bir çiçek kokusu değil. Çünkü sedirin hafif dokunuşu yumuşak, rahat ve kadınsı bir kokuya dönüştürüyor.
Tam bir şişe almak benim için çok pahalı ama küçük örnek şişelerden buldum ve satın aldım. Kendi başına güzel bir koku ama biraz derinlik vermek için parfüm yağı ile kullanıyorum. Kombinasyon harika. Çok övgü alıyor.
Kendimi beyazlar içerisinde hayal ediyorum ve bu parfümü beyaz giyince kesin kullanırım.
Masum olmayan kızların kokusu :D
Son derece yumuşak ve tatlı beyaz çiçek kokusu. Son derece hassas, güzel ve feminen. Ev sahibi bir kraliçe için mükemmel bir parfüm. Yada saf beyaz saten ve dantelden yapılmış bir gelinlikle süzülen romantik bir genç kadın için ideal. Misler gibi kokuyor. Harika bir çiçek kokusu. Bu koku ile ana sorun onun uzun ömürlü olmamasından kaynaklanıyor. Tek sorun bu. Diğer yorumlarda da kalıcılığının kötü olduğu söylenmiş ama bu bir çiçek kokusu. Çiçek içerikli kokuların uzun süre kalması ve hafif olması nadir bir olay. Her etken notanın kalıcılığı farklı oluyor. Çok kalıcı içeriklere sahip çiçek kokuları da insanı bunaltıyor ve kendinden soğutuyor. Özellikle belirli bir süre sonra bir daha bir şişe dahi almıyorsunuz ama bu öyle değil. Biraz yoğun versiyonu olsa üzerine parfüm tanımam. En harika bayan parfümü olur.
Ana oyuncu olarak çok temiz ve beyaz bir çiçek buketi. Koku hakkında kötü söylenecek bir şey yok ama pahalı.
Başlangıçta çok net his veren hafif, havadar beyaz bir çiçek kokusu. Sonra ağır bir şekilde bir sümbülün içine yerleşir fakat kremalı bir şekilde tüberozda olma eğiliminde değildir. Sedir kuruma anında baskındır. Orta kademe bir koku.
Bir saat sonra bile hiçbir şey kokmuyor. Kalıcılık çok kötü.
Kayısı notası listelenmemiş ama bence kayısı kokuyor. Kalpteki kayısı üstelik çok ağır. Gerçekten sulu kayısı ve kayısı suyunu ellerinin üzerine döken iyi bir kız. Meyve suyu gibi kokmayı istiyor ve onca parayı heba etmek istiyorsanız Good Girl Gone Bad alın.
Bu hoş bir koku ama bu markanın fiyatları göz önüne alındığında olağanüstü bir şey değil. Ayrıca çok uzun kalıcılığı sürmüyor. Verilen paraya bu performans bence çok kötü. Bakın kötü demiyorum çok kötü.
Kullandıktan sonra ilk izlenimim, bir tütsü kokusu bu. Tütsü içerikli ağır bir çiçek / odunsu içerikler karışımına sahip. Kesinlikle yasemin ve gülde kendini çok belli ediyor. Ayrıca, oldukça hızlı bir şekilde patlayan bir misk kokusu aldım. İdare eder.
Son bir siparişle bir adet aldım. İlk izlenimde güzel beyaz bir çiçek açılışı ile hoşuma gitmişti. Genel olarak herhangi bir nihai karar vermeden önce birkaç kez kullandım. Tekrar üzerime püskürttüm, bu sefer notalara gerçekten konsantre oldum. Tazeleyici kokuyor ama neşeli değil. Bana göre mutlu bir koku. Sıcak bir bahar günü düşünün. Güneş cildinize vuruyor ve etrafınızdaki beyaz çiçeklerin teneffüsünü çekiyorsunuz. Onların tatlılığı sizi güldürüyor ve mutlu ediyor. Buna benzer bir kokusu var gone bad in. Bence Good Girl Gone Bad dan hoşlanacaksınız.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER