Yasemin

Yasemin

Osmantuslar

Osmantuslar

Mayıs gülü

Mayıs gülü

Sümbülteber

Sümbülteber

Nergis

Nergis

Kehribar

Kehribar

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 32

alt nota oranı
Alt Nota

% 28

88

20-55

2012

5322

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE
captcha
Bu çok güzel, narin ve ruhani bir koku. İlk uygulandığında, kesinlikle nergis notasını alırsınız. Her şeyden önce ve her şeyden daha çok şekilde nergis çok belli. Bana göre, oldukça hızlı bir şekilde kayboluyor ve yerini çok tatlı, süper kadınsı çiçek notaları, özellikle sümbülteber kokusu alıyor. Bu, elbette, kadınsı bir çiçek parfümü ama aslında her şeyden önce tatlı bir koku olarak kategorize edilebilir. Bunu giymenin tadını çıkarmak için kesinlikle çok tatlı parfümleri sevmelisin. Kesinlikle seksi bir koku ama ben de buna "güzel" diyorum. Muhtemelen ofiste çalışan için uygun değil ama bence harika bir gece parfümü. Tatlı çiçekleri seviyorsanız mutlaka denemelisiniz.
Bu parfüm olmadan olmayı düşünemiyorum. Bunun ilk örneği 2012'de mektup kutuma geldiğinden başlatılmasını sabırla bekledim. O zamandan beri bu benim imza parfümüm ve asla geriye bakmadım. Hiçbir şey ama hiçbir şey beni şaşırtmadı. Denemelisiniz
Kokuyu tarif etmek çok zor. Sedirin en sessiz fısıltısıyla kayısı ve çok yumuşak sümbülteber karışımı hissi var. Bayılıyorum. Keskin bir çiçek kokusu değil. Çünkü sedirin hafif dokunuşu yumuşak, rahat ve kadınsı bir kokuya dönüştürüyor.
Tam bir şişe almak benim için çok pahalı ama küçük örnek şişelerden buldum ve satın aldım. Kendi başına güzel bir koku ama biraz derinlik vermek için parfüm yağı ile kullanıyorum. Kombinasyon harika. Çok övgü alıyor.
Kendimi beyazlar içerisinde hayal ediyorum ve bu parfümü beyaz giyince kesin kullanırım.
Masum olmayan kızların kokusu :D
Son derece yumuşak ve tatlı beyaz çiçek kokusu. Son derece hassas, güzel ve feminen. Ev sahibi bir kraliçe için mükemmel bir parfüm. Yada saf beyaz saten ve dantelden yapılmış bir gelinlikle süzülen romantik bir genç kadın için ideal. Misler gibi kokuyor. Harika bir çiçek kokusu. Bu koku ile ana sorun onun uzun ömürlü olmamasından kaynaklanıyor. Tek sorun bu. Diğer yorumlarda da kalıcılığının kötü olduğu söylenmiş ama bu bir çiçek kokusu. Çiçek içerikli kokuların uzun süre kalması ve hafif olması nadir bir olay. Her etken notanın kalıcılığı farklı oluyor. Çok kalıcı içeriklere sahip çiçek kokuları da insanı bunaltıyor ve kendinden soğutuyor. Özellikle belirli bir süre sonra bir daha bir şişe dahi almıyorsunuz ama bu öyle değil. Biraz yoğun versiyonu olsa üzerine parfüm tanımam. En harika bayan parfümü olur.
Ana oyuncu olarak çok temiz ve beyaz bir çiçek buketi. Koku hakkında kötü söylenecek bir şey yok ama pahalı.
Başlangıçta çok net his veren hafif, havadar beyaz bir çiçek kokusu. Sonra ağır bir şekilde bir sümbülün içine yerleşir fakat kremalı bir şekilde tüberozda olma eğiliminde değildir. Sedir kuruma anında baskındır. Orta kademe bir koku.
Bir saat sonra bile hiçbir şey kokmuyor. Kalıcılık çok kötü.
Kayısı notası listelenmemiş ama bence kayısı kokuyor. Kalpteki kayısı üstelik çok ağır. Gerçekten sulu kayısı ve kayısı suyunu ellerinin üzerine döken iyi bir kız. Meyve suyu gibi kokmayı istiyor ve onca parayı heba etmek istiyorsanız Good Girl Gone Bad alın.
Bu hoş bir koku ama bu markanın fiyatları göz önüne alındığında olağanüstü bir şey değil. Ayrıca çok uzun kalıcılığı sürmüyor. Verilen paraya bu performans bence çok kötü. Bakın kötü demiyorum çok kötü.
Kullandıktan sonra ilk izlenimim, bir tütsü kokusu bu. Tütsü içerikli ağır bir çiçek / odunsu içerikler karışımına sahip. Kesinlikle yasemin ve gülde kendini çok belli ediyor. Ayrıca, oldukça hızlı bir şekilde patlayan bir misk kokusu aldım. İdare eder.
Son bir siparişle bir adet aldım. İlk izlenimde güzel beyaz bir çiçek açılışı ile hoşuma gitmişti. Genel olarak herhangi bir nihai karar vermeden önce birkaç kez kullandım. Tekrar üzerime püskürttüm, bu sefer notalara gerçekten konsantre oldum. Tazeleyici kokuyor ama neşeli değil. Bana göre mutlu bir koku. Sıcak bir bahar günü düşünün. Güneş cildinize vuruyor ve etrafınızdaki beyaz çiçeklerin teneffüsünü çekiyorsunuz. Onların tatlılığı sizi güldürüyor ve mutlu ediyor. Buna benzer bir kokusu var gone bad in. Bence Good Girl Gone Bad dan hoşlanacaksınız.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm