Yasemin

Yasemin

Osmantuslar

Osmantuslar

Sümbülteber

Sümbülteber

Nergis

Nergis

Süt

Süt

Kehribar

Kehribar

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

94

20-60

2017

2937

kalıcılık

% 81

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 50

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE
captcha
Bence mükemmel tek kelime ile , tesadüfen bulduk bu kokuyu Paris’te gezerken , iki şişe aldım biraz bütçemi sarsıyor , yoksa 10 üzerinde 10 , luliet mad nea den sonra en güzel koku
Birisi lütfen bunu daha detaylı gözden geçirip yorumlarını yazabilir mi? Bunu satın almak üzereyim ve yurt dışından aldıracağım. Şimdiden teşekkür ederim.
Good Girl Gone Bad Extreme değişik bir şekerleme notasına sahip ve kendine has bir orijinalliği bulunuyor. Biraz daha pürüzsüz, şaşırtıcı. Muhteşem diyelim biz ona ve bir sürü övgü alacağınızdan emin olabilirsiniz. Kesinlikle verilen paraya her şekilde değer. Kalıcılık , farkedilirlik ve kokunun kendisi 10/10 diyorum.
Kalıcılığı güçlü bir canavar. Dikkatli kullanın ve sadece yeterli şekilde püskürtün. Çok sağlam ve farkedilir bir parfüm. 10 saatten fazla sürecektir. Bu koku ile olumlu bir şekilde fark edileceksiniz. Chanel ile işim bitti ve şu aralar kilian diyorum.
İnanılmaz bir koku. Extreme olmayan modelinin aynısı gibi ve sadece daha çekici ve daha ağır. Tatlı, sütlü, çiçekli, yapay şeftali kokmayan ve onu çok seven tek kişi ben miyim? Çiçek şeftali olarak tarif ediyorum :) Bu bana çocukluk kokuularımı hatırlatıyor :))) Harika.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm